You are here
Home > Eğlence > Boxun Yıldızları 2.Haftada Heyecan Sürüyor!

Boxun Yıldızları 2.Haftada Heyecan Sürüyor!

boxun-yıldızları-tv8

Boxun Yıldızları yarışmacıları kimdir sorusu birçok izleyici tarafınca maksimum dört gözle beklenen ve araştırılan konular içinde yer almaya başladı. Acun Ilıcalı’nın bu sezon süregelen yeni yarışma programı Boxun Yıldızları, farklı formatıyla olduğu kadar yarışmacılarıyla da adından söz ettirdi. Geçtiğimiz hafta ekranlarda yayınlanmaya süregelen Boxun Yıldızları yarışmasında, birbirinden ünlü adların heyecanlı karşılaşmaları yer almaya devam ediyor. Peki, Boxun Yıldızları yarışmacıları kimlerdir?

 

Acun Ilıcalı’nın bu sezon başlamış olan yeni yarışma programı Boxun Yıldızları, farklı formatıyla olduğu kadar yarışmacılarıyla da adından söz ettirdi. Ulusal boksör Adem Kılıçcı, Türk spor spikeri Bilgehan Demir ve Türk televizyon sunucusu Dilara Gönder’in Boxun Yıldızları yarışmacıları arasında daha önce Survivor’da mücadele eden adlar de yer ediniyor.  İşte Bülent Çetinaslan’dan Çılgın Sedat’a, Doğuş’tan Asene’ya birbiriyle dövüşecek o yarışmalar ve Boxun Yıldızları hakkında merak edilenler…Acun Ilıcalı’nın bu sürem süregelen yeni yarışma programı Boxun Yıldızları, farklı formatıyla olmasıyla birlikte yarışmacılarıyla da adından söz ettirdi. Ulusal boksör Adem Kılıçcı, , Türk spor spikeri Bilgehan Demir ve Türk televizyon sunucusu Dilara Gönder’in Boxun Yıldızları yarışmacıları arasında daha önce Survivor’da mücadele eden isimler de yer alıyor.  İşte Bülent Çetinaslan’dan Çılgın Sedat’a, Doğuş’tan Asene’ya birbiriyle dövüşecek o yarışmacılar!

BOXUN YILDIZLARI’NIN YARIŞMACILARI

Arka Sıradakiler dizisinin Oktay’ı olarak tanınan Bülent Çetinaslan, Eski Survivor Fulya Keskin, şarkıcı Çılgın Sedat, Gardırop harpları ile tanınan Aycan Demirci, şarkıcı Doğuş, ilk Fear Factor’e ardından Survivor’a katılan Ayşıl Özaslan, Dansöz Asena, Sefarad grubunun vokali Sami Levi, Survivor Sahra Işık, eski manken Şenol İpek, Akasya DurağI’nın Ali Kemal’i Ateş Fatih Uçan, Eski Survivor Berna Canbeldek, Eski futbolcu kalımlı Mercimek ve Survivor Ramazan Kalyoncu

Bir Cevap Yazın

Top